Офісним принтерам не потрібно купувати папір

Компанія Epson продемонструвала незвичний продукт PaperLab. Це персональна фабрика з переробки офісного паперу. Вона здатна створювати з паперових відходів чисті аркуші формату А4 або А3.

Машина дозволяє не тільки вибирати розмір паперу, але і задавати його щільність і товщину. Швидкість роботи агрегату при достатній кількості сміття становить 14 аркушів А4 на хвилину.

Зазвичай при виготовленні паперу використовується багато води, але машину Epson PaperLab не потрібно підключати до водопроводу. У компанії пояснюють, що для роботи пристрою необхідна невелика кількість води, щоб підтримувати заданий рівень вологості всередині камери переробки.

PaperLab подрібнює використаний папір, потім за допомогою повітряних вихорів відокремлює чорнило від волокон і після цього пресує матеріал у чисті аркуші. Подрібнення паперу до волокон заразом виключає необхідність в офісному шредері.

При створенні нових листів використовуються спеціальні реагенти. Тому буде доступно виробництво, окрім звичайного, кольорового, вогнетривкого й ароматизованого паперу.

Детальніший опис роботи пристрою компанія не розкриває. Продажі пристрою почнуться в Японії в 2016 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я