Офіційно: вулицями Індії не можна буде погуляти через Google Street View

У Google Street View знімають не лише вулиці міст планети, а й цікаві музейні експонати, діорами, майданчики зйомок популярних фільмів та серіалів

Індійська влада днями дала відповідь на прохання, яке Google направила їй ще в 2015 році. Пошуковий гігант прохав дозволу запустити в країні сервіс демонстрації вулиць Google Street View.

Однак влада Індії відмовила в цьому проханні, не озвучивши точну причину свого рішення. Індійські медіа вважають, що заборону ввели з міркувань безпеки.

Google Street View («Перегляд вулиць») – функція Google Maps і Google Earth, що дозволяє розглядати панорамні види вулиць багатьох міст світу з висоти близько 2,5 метрів. З міркувань конфіденційності застосовується автоматичне затирання облич людей і номерів транспортних засобів.

У Google Street View знімають не лише вулиці міст планети, а й цікаві музейні експонати, діорами, майданчики зйомок популярних фільмів та серіалів. Наприклад, улітку 2017 року з’явилася можливість прогулятися місцями зйомок «Гри престолів». На деяких фотографіях можна навіть побачити будівлі та пам’ятники, що використовувалися як декорації. Усього співробітники Google зробили три збірки: у першій показано Вінтерфелл та найпопулярніші сімейні сцени Старків, друга присвячена Ланністерам та їхнім ворогам, а третя показує подорож Дейєнеріс Таргарієн.

Раніше Google Street View також пропонував прогулятися «Мініатюрною країною чудес» – музеєм у німецькому Гамбурзі, який являє собою найбільший у світі залізничний макет. Також на панорамах можна подивитися на палуби одного з найбільших у світі кораблів «Чарівність морів» (Allure of the Seas). Деталі дивіться за посиланням.