Огляд Uber – додатка для виклику однойменного таксі

Young White Man Holding Cellphone Hailing Uber Taxi

Попри перепони міжнародна компанія Uber запустила свої послуги в Україні. Першим містом, де ними можна скористатися, став Київ.

Що таке Uber

Uber – це сервіс для замовлення таксі, який завоював світовий ринок перевезень завдяки низьким цінам і зручному додатку. За допомогою програми Uber замовник резервує машину з водієм і відстежує її переміщення до зазначеної точки, оплата проводиться за допомогою банківської картки. На сьогоднішній день Uber працює в 477 містах 67 країн світу. Компанія Uber була заснована в 2009 році Тревісом Калаником і Гарретом Кемпо в Сан-Франциско.

Перевага Uber також у тому, що він дозволяє стати таксистом практично будь-якому водієві, потрібно лише мати відповідний автомобіль і відповідати нехитрим вимогам сервісу. Але це викликає скандали та страйки, адже компанія не платить за використання інфраструктури, ліцензії водіїв тощо. Більш того, водії також не отримують великих прибутків та кажуть, що працюють на межі збитковості.

Чим Uber відрізняється від подібних сервісів

У додатку Uber є вбудована мапа, і на ній клієнту видно всі таксі поруч. При замовленні він може вибрати категорію авто і водія. Під час виклику не потрібно називати адресу – координати замовника передаються з GPS через інтернет. Клієнт також може відстежувати наближення машини по карті. При цьому і водії, і пасажири мають рейтинг, а акаунти з низькими балами блокуються.

Як користуватися додатком Uber, якщо ви пасажир

Стати клієнтом Uber досить просто: необхідно мати телефон, який підтримує фірмовий додаток та платіжну картку. Наприклад, для роботи Uber потрібний Android не нижче 4.0. Далі завантажуєте додаток на мобільник з офіційного сайту.

Буфер обмена02

Потім треба зареєструватися в самому Uber. Для цього вкажіть своє ім’я та прізвище, номер мобільного телефону, електронну пошту та придумайте пароль для доступу до сервісу. Входити до акаунту треба буде за електронною поштою та паролем.

Буфер обмена04

На тестовому гаджеті були проблеми з локалізацією Uber. Наприклад, сторінка реєстрації та перелік країн виконані англійською мовою. Окрім цього, замість українських літер «і» та «ї» програма відображає прямокутник. Утім, такі невеликі баги не дуже заважають користуватися додатком.

Буфер обмена05

В іншому інтерфейс Uber дуже простий. Він має кілька кнопок – це замовити поїздку, отримати промокод та розрахувати вартість поїздки. В останньому режимі потрібно ввести початкову та кінцеву адреси, і система підкаже, скільки грошей готувати для оплати.

Буфер обмена06

При цьому кожного разу вводити свою поточну адресу для замовлення таксі не потрібно – програма стежить за вами по GPS і знає ваші координати. Залишається лише натиснути кнопку виклику авто.

Снимок

Буфер обмена08

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я