У чергах за iPhone 6S стоять навіть роботи

Щоразу при старті продажів нового телефона Apple користувачам доводиться страждати: вони під дощем та вітром живуть кілька днів, щоб одними з перших у світі отримати новенький гаджет. Але не всім до душі подібні випробування, і тому вони відправляють чергувати замість себе роботів.

Саме так сталося в Австралії, де робот Люсі встала в чергу за iPhone 6S. Господиня роботизованого пристрою Люсі Келлі зізналася, що хотіла однією з перших роздобути «яблучну» новинку, але робочий графік не дозволяє стояти по кілька годин у черзі, тому відправила за iPhone 6S власноруч зібраного робота. Подібні механізми широко використовуються на її роботі – у медіаагентстві Atomic 212. Ідею Келлі використати робота підкинув її бос.

 

Механізований пристрій Люсі являє собою планшет iPad на високій підставці. Він оснащений динаміком, пересувається на колесах і управляється безпосередньо господинею. Машина виявилася досить популярною – з нею фотографуються інші люди, які очікують своєї черги:

Заряджається робот у спеціально обладнаному наметі, де він провів останній день перед стартом продажів, який відбувся сьогодні, 25 вересня.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я