Субота, 2 Грудня, 2023

Олімпіада для комп’ютерних ігор World Cyber Games повернеться у 2018

Поки Міжнародний Олімпійський комітет вирішує, чи включати кіберігри до переліку цих змагань, на фанатів чекає повернення найпупулярнішого кіберспортивного змагання. Це World Cyber Games (WCG), які часто називають олімпіадою для комп’ютерних ігор. Про повернення цього чемпіонату повідомив генеральний директор кіберспортивної організації PGL Esports Сільвіу Строє.

World Cyber Games

За словами чиновника, World Cyber Games терміни відродження заходу вже відомі – кінець квітня 2018 року. Директор також вказав місце проведення нової WCG — Бангкок. Щоб довести свою серйозність, він показав оновлений логотип цього змагання.

World Cyber Games не даремно порівнювався з олімпіадою. Ця серія міжнародних змагань, яка стартувала в 2000 році, намагалася бути схожим на Олімпіаду. Були присутні такі атрибути, як церемонія відкриття, спортсмени з різних країн, які змагались за золоті, срібні та бронзові медалі. Це був один з найважливіших заходів для світу кіберспорту. Його спонсором були найбільші компанії світу, включаючи Samsung Electronics і Microsoft. Цим конкурсом також переймалися державні органи Південної Кореї, а саме – міністерства культури і туризму, а також інформації та комунікації.

World Cyber Games закрилася в 2014 році. Тоді генеральний директор змагань не поділився подробицями, але винуватив загальносвітові тренди і бізнес-середовище. Причетні до подібних подій називали різні причини. Наприклад, нестерпність роботи з самим гендиректором, перетворення заходу зі спортивного у маркетингове, втрату партнерів-видавців.

В кінці березня 2017 року південнокорейська корпорація Smilegate заявила про купівлю прав на WCG. Тоді ж компанія висловила наміри перетворити World Cyber Games в найбільший світовий фестиваль цифрових розваг.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися