Неділя, 23 Червня, 2024

Літаючі кур’єри отримали свою висоту

Великий онлайн-магазин Amazon, який є одним із локомотивів напряму повітряної доставки, планує зарезервувати певний діапазон висот для того, щоб використовувати його для польотів безпілотних кур’єрів-дронів. Так вони зможуть безпечно доставляти товари і не зіштовхуватися з іншими літальними апаратами.

Кур’єрський дрон Amazon PrimeAir дозволить отримувати товари вже за півгодини після замовлення

Віце-президент Amazon Гур Кімчі, який відповідає за розвиток програми Prime Air, повідомив, що для доставки замовлень найкраще використовувати діапазон висот від 61 до 122 метрів над землею. Так вдасться уникнути зіткнень з іншими літальними апаратами і радіокерованими моделями. Прості безпілотні об’єкти зазвичай не піднімаються вище 60 метрів. При цьому пілотовані вертольоти і літаки, якщо не брати до уваги зліт і посадку в регламентованих місцях, рідко наближаються до землі на 120 метрів.

Запустивши програму Prime Air, Amazon зможе доставляти товари покупцям протягом 30 хвилин після оформлення замовлення. Поки максимальна вага посилки, яку може підняти дрон, обмежена 2,3 кг.

Потенціал ринку повітряної кур’єрської доставки оцінюється в мільярди доларів щорічно. Виробники і продавці вже кілька років намагаються реалізувати доставку за допомогою безпілотних літальних апаратів, але щоразу стикаються з обмеженнями з боку місцевих урядових органів. Українські компанії також вивчають можливості цих літальних апаратів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися