Понеділок, 20 Травня, 2024

Онлайн-геймери забувають про їжу, роботу, друзів та коханих

Популярність онлайнових забавок продовжує зростати – у середньому гравці проводять в них понад 7 годин на тиждень. Це на 20% більше, ніж торік, і це вже негативно впливає на інші сфери їхнього життя: за іграми забувають про роботу, друзів та коханих, з’ясувало дослідження Limelight Networks.

Найбільшими ігроманами є люди віком 26-35 років, які в середньому проводять в іграх по вісім годин та 13 хвилин щотижня. Це зростання на 25% проти минулого року.

Коли геймери не можуть грати самі, вони найчастіше дивляться, як це роблять інші. Майже 60% гравців у світі щотижня дивляться відео з чужими ігровими сесіями. Близько 10% роблять це понад сім годин на тиждень. Лідером є молодь віком 18-25 років, яка проводить за переглядом чиїхось ігор до 4 годин на тиждень – на 77% більше, ніж вона дивиться спортивні телетрансляції.

Захоплення іграми призводить до того, що все більше геймерів хочуть стати професійними гравцями. Майже 36% висловлює бажання звільнитися з роботи на користь ігор, якщо вони зможуть отримати гроші на проживання. Торік таку відповідь давали лише 11% гравців. Найбільш зацікавленими в кіберспорті є люди віком 18-35 років – серед них майже 56% хоче стати професійними геймерами.

Ігри для великої частини гравців стають найважливішою частиною їхнього життя. Понад 26% вже відмовлялися від зустрічі з друзями чи коханими, щоб не відволікатися від гри. Найчастіше так роблять італійці – майже 41%.

Майже 12% геймерів пропускали роботу, щоб пограти в комп’ютерні ігри. Близько 35% говорять, що грають на роботі хоча б раз на місяць, а 10% зізналися, що роблять це щодня.

Усе більше ігроманів переходять на мобільний стиль – ці ігри складають понад 57% ігрового ринку. Найпопулярнішими є казуальні синглплеєрні ігри типу Candy Crush та Angry Birds. Однак молодь 18-25 років більше любить шутери та ігри в жанрі королівської битви.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися