Оновлений додаток Parking UA дозволяє в режимі реального часу вибрати в столиці місце паркування

Для того щоб оплатити паркування в Parking UA, досить вибрати майданчик, ввести номер автомобіля, тривалість паркування (оплата погодинна) і натиснути кнопку оплати з Masterpass.

Mastercard у партнерстві з LeoGaming випустив оновлений мобільний додаток Parking UA для оплати паркування на 219 муніципальних парковках КП «Київтранспарксервіс».

Parking UA. Тестування

Тепер завдяки інтерактивній карті в Parking UA можна в режимі реального часу знайти майданчик для паркування поблизу і прокласти до нього маршрут, а також дізнатися про умови паркування (вартість, час роботи майданчика тощо). А завдяки функції налаштування повідомлень користувачі зможуть дізнатися про те, як скоро закінчиться час паркування. Також пізніше в Parking UA можна буде придбати паркувальний місячний абонемент на певний майданчик або на всі доступні в додатку.

Завантажити оновлений додаток можна в Google Play і App Store або за допомогою QR-коду безпосередньо на паркоматі. Користувачі Kyiv Parking App можуть автоматично оновити додаток.

Для того щоб оплатити паркування в Parking UA, досить вибрати майданчик, ввести номер автомобіля, тривалість паркування (оплата погодинна) і натиснути кнопку оплати з Masterpass. Для цього необхідно лише один раз ввести дані банківських карток у гаманець Masterpass, це можуть бути картки різних платіжних систем.

Розраховуючись за паркування в Parking UA, учасники бонусних програм винагород від Mastercard також можуть накопичувати бали: з Mastercard Більше – один бал за кожну оплату на суму від 50 грн, з Mastercard Rewards – за умовами програми банку. Отримані бали можна буде обмінювати на спеціальні пропозиції та подарунки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я