Неділя, 25 Лютого, 2024

Ознаки необхідності ремонту вашого гаджета Apple

Apple випускає різноманітні гаджети. Довговічні, надійні, в мінімалістичному дизайні. Для їх виготовлення використовуються якісні оригінальні комплектуючі. Але, як би ми не вихваляли ці девайси, вони можуть ламатися. Часто причиною несправностей є людський фактор. Необережне поводження під час транспортування, падіння, контакт з водою, гострими предметами. Інколи користувач не поспішає звертатися в сервісний центр AppleFix для проведення необхідного ремонту.

Матриця

Найпоширеніша несправність, яка виникає після падіння, сильного надавлювання на дзеркальну поверхню дисплею. Починаючи з айфону X LCD ? суцільна запчастина, яка складається з трьох шарів, міцно з’єднаних між собою: тачскрін, скло, матриця. Інколи, побачивши характерну сітку тріщин, по всьому периметру модуля, деякі думають, міняти треба комплектуючу в зборі. Якщо не побачили темні плями на дисплеї, зображення не спотворилося, чутливість сенсору збереглася, то замінити потрібно лише скло. Це значно дешевше, ніж весь модуль. Процесс ремонту iPhone доволі кропіткий:

  1. Майстер СЦ розігріває корпус девайса, щоб потім за допомогою спеціальної струни, відрізати пошкоджений шар.
  2. Окремо спеціаліст виконує склеювання основної частини екрану і нового скла, переміщуючи його під прес, де він знаходиться декілька годин до повного висихання.
  3. Збірка готових деталей, діагностика перед видачею клієнту. Пристрій має ужитися з новою комплектуючою. Додатково проводяться процедури на перевірку чутливості touchscreen.

Заміна матриці на iMac дещо схожа з iPhone. Персональні комп’ютери Apple мають діагональ до 21,5 дюйма. Тому, для ремонту дисплею потрібно більше робочої площі. В цьому девайсі можна замінити як скло, так і запчастину повністю.

Батарея

АКБ, яку використовують в яблучних смартфонах, з часом потрібно замінити на нову. Зношування цієї деталі ? хімічний процес, на який неможливо вплинути. Адже ми активно користуємося девайсом, переглядаємо фільми в hd якості, граємо в ігри. Акумулятор в цей час активно працює. Тому з часом можемо помітити, що смартфон став швидко сідати, вимикатися під дією високих, низьких температур.

В комп’ютері Apple є блок живлення. Це доволі складна комплектуюча, яка генерує необхідний рівень електромережі для різноманітних запчастей ПК. Від її справності залежить подальша робота пристрою. Деталь може вийти з ладу через перепад напруги, сильний перегрів, падіння. Якщо пристрій перестав включатися, сильно нагрівається, віднесіть до сервісного центру для ремонту iMac. Спеціаліст виконає необхідний ремонт, перевірить нову деталь після встановлення.

Профілактика

Пил накопичується всередині корпусу під час роботи, осідаючи на важливих мікросхемах, деталях. Нормальна циркуляція повітря необхідна для підтримання нормального температурного режиму в середині гаджету. Вентиляція влаштована таким чином, що вона працює наче пилосмок, втягуючи повітря. Так і з’являється пил на поверхнях запчастин. Тому періодично проводьте профілактику вашій техніці в СЦ. Майстри радять проводити чистку девайсу і заміну термопасти періодично, раз в декілька місяців.

5LjQJRREzTpyqUWt4pRhbFx73zESqdF9AGjJYnxZS6S-ETcVIilysYxGu4ZoR_v2Eb7DjIBc5_iNjMrlqzyMpWJn2Om3bxGllfHo0FZNpD_aPiDEMQzskcoJozyJTXsLYALOY6xb2SpxUCHk1p_RLUQ

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися