Вівторок, 25 Червня, 2024

П’ять месенджерів, якими можна замінити Skype

На офіційному сервісі Skype стверджується, що користувачі можуть відчувати проблеми з доступом у Skype або їхньою видимістю в онлайні. Спочатку стверджувалося, що несправність стосується лише неможливості змінити статус. Однак перестали надходити повідомлення в чатах. Microsoft запропонувала скористатися веб-версією, але можна використати і 5 альтернатив.

1. Telegram

Мобільний месенджер Telegram працює тільки на мобільних платформах і дозволяє обмінюватися повідомленнями, відео та іншим контентом. Є можливість дзвінків і групових чатів. Більш того, Telegram позиціонується як надійний месенджер, у якому використовується шифрування пересилання даних.

2. Viber

Viber – це мобільний додаток, що дозволяє відправляти текстові повідомлення і дзвонити іншим користувачам Viber безоплатно. Крім особистих повідомлень, є підтримка групових чатів. Нещодавно в цього сервісу з’явилася і десктопна версія.

3. WhatsApp

WhatsApp Messenger – це програма для смартфонів, що дозволяє обмінюватися повідомленнями і при цьому не платити, як за SMS. Додаток доступний для iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone та Nokia. WhatsApp Messenger використовує для роботи мобільний інтернет, і через нього можна відправляти необмежену кількість повідомлень, фотографій, аудіо- і відеофайлів.

4. Чат Facebook

Окрім особистих повідомлень, тут можна встановити групові чати й обмінюватися інформацією з колегами. При цьому немає необхідності встановлювати додатковий софт. Досить скористатися десктопною версію соцмережі, хоча месенджер працює і на мобільних платформах.

5. Чат «ВКонтакте»

Ще однією тимчасовою заміною скайпу може стати чат соцмережі «ВКонтакте». Він доступний на всіх платформах – і на мобільних пристроях, і з комп’ютера, а також дозволяє створювати групові бесіди.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися