Неділя, 14 Липня, 2024

Передова зброя проти дронів: розробка нового радіохвильового озброєння

В Британії розробляється нова революційна зброя, яка використовує радіохвилі для нейтралізації ворожої електроніки та знищення кількох дронів одночасно. Ця технологія спрямована на озброєння збройних сил Великої Британії.

Основні характеристики системи:

  • Ефективність проти рою дронів: Здатність нейтралізувати рій дронів за 10 пенсів за постріл.
  • Британський дизайн і виробництво: Розробка та виробництво цієї системи забезпечують операційну перевагу та захист на полі бою.
  • Майбутнє використання: Ця технологія буде використовуватись збройними силами Великої Британії в найближчі роки.

Опис технології:

Ця система є прикладом Зброї Направленої Енергії Радіочастот (RFDEW). Вона може виявляти, відслідковувати та уражати різні загрози на суші, в повітрі та на морі. Система здатна вражати цілі на відстані до 1 км, причому триває розробка для збільшення дальності дії. Вона випромінює радіохвилі, які порушують або пошкоджують критичні електронні компоненти ворожих транспортних засобів, змушуючи їх зупинятися або падати.

RFDEW є значно дешевшою альтернативою традиційним системам протиповітряної оборони на базі ракет. Вона може миттєво знищувати небезпечні рої дронів. Завдяки високому рівню автоматизації, ця система може управлятися однією людиною. Технологія пропонує рішення для захисту критичних об’єктів і баз.

Коментарі представників:

  • Міністр закупівель оборони, Джеймс Картлідж, сказав: “Ми вже сильны в науке и технологии, а разработки, такие как RFDEW, не только делают наших сотрудников более смертоносными и лучше защищенными на поле боя, но и поддерживают Великобританию как мирового лидера в инновационных военных технологиях.”
  • Генеральний директор Dstl, Пол Холлінсхед, зазначив: “Ці революційні системи забезпечать вирішальну операційну перевагу для збройних сил Великої Британії, рятуючи життя та нейтралізуючи смертельні загрози.”

Розробка та тестування:

Передова технологія розробляється спільною командою з Лабораторії оборонної науки та технологій (Dstl) та Підтримки оборонного обладнання (DE&S) у співпраці з британською промисловістю в рамках Проекту Hersa. Наступним етапом розвитку RFDEW є проведення інтенсивних польових випробувань з британськими солдатами протягом літа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися