Неділя, 14 Квітня, 2024

Перша світова закінчилась перемир’ям у Battlefield і Verdun

11 листопада 1918 року закінчилася Перша світова війна, і цього року святкують сторіччя з дня перемир’я. Долучилися до святкування і геймери, влаштувавши в Battlefield 1 акцію «11:11».

Згідно з інформацією з Reddit, об 11 годині 11 листопада гравці одного із серверів припинили стрілянину і разом зібралися в одній з локацій, щоб організувати перемир’я. Акція незабаром була зіпсована одним з учасників сервера, який заявився на неї на літаку і влаштував справжню Сомму.

Подібна ситуація спостерігалася і в шутері Verdun. Там геймери на окремому сервері дали артилерійський залп, а після нього в пам’ять про закінчення війни оголосили двохвилинне мовчання без чату і голосових команд.

Деякі ігри випустили навіть доповнення типу 11-11: Memories Retold. Воно додає в гру ще одну сюжетну лінію, засновану на свідченнях учасників тієї війни. Частина грошей, зібраних від продажу доповнення, піде у фонд War Child.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися