П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Hero Hunters: між шутером і тактичною стратегією

Деякі розробники постійно вдосконалюють своє дітище, намагаючись зробити його найкращим представником жанру, інші не обмежуються одним жанром і створюють проекти на кшталт Hero Hunters, які поєднують у собі різні елементи геймплею. Але чи завжди більше означає краще?

Перше розчарування

Подані в Плеймаркеті скриншоти показують користувачеві яскраву і насичену HD-картинку в різних інтерфейсах додатка, але в дійсності все виявилося не так райдужно. Можливо, якість графіки виставляється автоматично, залежно від заліза смартфона (у будь-якому разі, у налаштуваннях її знайти не вдалося), але замість HD мій J5 показав суцільне «мило».

Відчуття змішані, адже текстури й освітлення дуже навіть непогані, хороший баланс між мультяшністю і реалізмом, але розрізнити сонячні відблиски на броні персонажа складно – вони в пікселях, як і решта оточення.

Порадувало частково руйноване оточення, динамічні анімації та якісний звуковий супровід. Лише за звуками пострілів можна зрозуміти, де знаходиться кожен з учасників команди.

Майстер на всі руки

Hero Hunters – це унікальне поєднання тактичної стратегії і шутера від третьої особи. Гравець повинен керувати цілою командою супергероїв, щоб перемагати і приєднувати до загону ще більше супергероїв. Героїв потрібно прокачувати, купувати їм спорядження, підвищувати рівень навичок і правильно розставляти перед битвою (у команді всього 5 осіб).

Кожен, ясна річ, має свої унікальні здібності і зброю: дробовики, гвинтівки, наплічні ракетомети і силовий щит – тільки початок. Головна смакота в тому, що під час гри геймер може вільно перемикатися між персонажами й управляти ними в ручному режимі. Тобто постріляли з автомата, набридло – переключилися на снайпера, вбили кулеметника, полікували піхотинця і переключилися на штурмовика, і далі в тому ж дусі.

Повноцінного руху для персонажів не передбачили, але можна переходити від барикади до барикади, ховатися за неї, вставати в повний зріст, стріляти і юзати спешл-скіли. Для більшості гравців цього більш ніж достатньо.

Поки ви керуєте одним персонажем, ШІ бере під контроль інших, зокрема, і використовує їхні спеціальні навички і вміння. Залежно від бажання гравця Hero Hunters може бути як тактичною стратегією, в якій головне вдарити в потрібне місце в потрібний час, так і повноцінним наддинамічним шутером з кулеметами, ракетами та іншими геймерським радощами.

Різноманітність режимів

Щоб ви не занудьгували, розробники вирішили запропонувати цілий пак ігрових режимів, серед яких основна кампанія, івенти,кооператив і навіть онлайн-сутички з іншими командами. В останньому випадку супротивників підбирають відповідно до бойового рейтингу команди (залежить від рівня її членів і їхніх бойових навичок).

Кампанія цікава, час від часу з’являються нові типи опонентів. Дещо розчаровує одноманітність рівнів і дуже, ну просто дуже короткі завдання, які можна пройти за 2-3 хвилини. Якби не онлайн-бої, час проходження можна було б звести до кількох годин.

У цілому ж Hero Hunters дуже швидко затягує і неохоче відпускає користувача. Грати дійсно є де і є заради чого – мотиваторів і досягнень з нагородами цілий вагон. Поєднання різних жанрів максимально розширює потенційну аудиторію. Єдина претензія до графіки – реальність не відповідає намальованим для PlayMarket скриншотам.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися