Четвер, 20 Червня, 2024

Перший ноутбук Microsoft розкупили за п’ять днів

Перший ноутбук Microsoft, який компанія презентувала лише 6 жовтня, вже неможливо купити – вони закінчилися. Бажаючі розкупили складські запаси цього гаджета ціною від $1499 до $2799 усього за п’ять днів.

Як повідомляє MarketWatch, на сайті Microsoft зараз пропонується залишити адресу електронної пошти, за якою надійде повідомлення про повторну доступність ноутбуків Surface Book.

Але експерти кажуть, що до такого результату не обов’язково привела популярність гаджета. «Завжди складно зрозуміти, чи було пристрій розпродано через приголомшливий попит або через недостатню пропозицію. Підозрюю, в цьому випадку проблема в пропозиції», – заявив головний аналітик Jackdaw Research Джен Доусон.

За його словами, Microsoft не було від чого відштовхуватися, прогнозуючи початкові обсяги виробництва Surface Book, тому оцінки, швидше за все, були консервативними. До того ж у 2013 році компанії довелося списати $900 млн через власний надмірний оптимізм у прогнозах продажів Surface RT. Саме на таку суму компанія не розпродала цих планшетів, що працювали на обмеженій версії Windows RT.

Як заявив глава підрозділу преміальних пристроїв Microsoft Панос Панай, Surface Book – «найтонший і найпотужніший комп’ютер у світі». Його знімний екран має діагональ 13,5 дюймів, а продуктивність, згідно із заявою компанії, удвічі вища, ніж у MacBook Pro від Apple. У ноутбуці обіцяють тихий хід клавіатурного блоку, клавіші доповнені підсвічуванням. Батарея тримає до 12 годин. Пристрій оснащується процесорами Intel 6-го покоління i5 або i7, а також твердотільними накопичувачами обсягом до 1 ТБ, двома USB 3.0 і повнорозмірним кардрідером. Встановлено дискретну графіку від NVIDIA з пам’яттю GDDR5.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися