Четвер, 13 Червня, 2024

Як заощадити час на читанні

В інтернеті та книжкових магазинах є тисячі цікавих творів. Це художні, наукові, публіцистичні та інші книжки. Але прочитати їх всі неможливо навіть фізично. Проте є додатки, що перекажуть вам їхній зміст та суть або просто запропонують цитати відомих людей на всі випадки життя. Про найкращі з них розповімо далі.

nuggetQuotes from Biz Books

Зараз виходить дуже багато книжок, присвячених досягненню ефективності в роботі, здоров’я, багатства, успіху та інших речей. Видають їх як відомі люди (бізнесмени, політики, журналісти), так і не знайомі широкому загалу автори. Багато цих книжок схожі за своєю суттю, тож додаток nugget – Quotes from Biz Books подасть вам їх у вигляді головних думок та ключових порад. У ньому є книги з маркетингу, тайм-менеджменту, здоров’я та щастя, продажів та стартапів, а також різноманітні біографії. Подається це все в зручному форматі, але англійською мовою. Це головний недолік програми для тих, хто її не знає. А якщо у вас є хоча б мінімальні знання, то все буде більш-менш зрозуміло – тексти там доволі прості. У крайньому випадку можна скористатись електронним перекладачем. Доступна програма для Android.

Краткие содержания

Цей додаток перекаже вам зміст близько 30 творів літератури, яку проходять у школах за 9-11 класи. Він пропонує твори українських, російських та світових класиків. Додаток дуже простий у користуванні та налаштуванні. Схоже, що колись у нього була платна версія з набагато більшою базою та без реклами, але зараз вона вже недоступна. Тож доведеться обмежитися 30 творами, що є в ньому. Завантажити програму можна з Google Play.

Краткие Содержания LITE

Цей додаток схожий на попередній, але від іншого видавця, з більшою бібліотекою творів та під iOS. Розмір його бази становить більше 1000 переказів. В основному це російська та світова класика. Програма має симпатичний дизайн та гарні налаштування. Проте в Lite-версії є суттєві обмеження, наприклад, доступні не всі сторінки переказів. Щоб обійти його, доведеться заплатити $1 та придбати повну версію програми.

Краткое содержание книг Брифли

Дуже корисна річ для затятих книголюбів. «Бріфлі» – це інтернет-проект, що стартував у 2003 році з декількох переказів російською мовою. Зараз він нараховує вже більше 2000 таких матеріалів. І це не тільки класика, а й сучасні автори. Усі вони є й у мобільному додатку для Android. А ще програма має чудовий дизайн, гарні ілюстрації та вміє працювати в офлайн-режимі. Для цього доведеться купити та завантажити базу за 22 грн. Але воно того варте.

Бизнес Цитаты

Незважаючи на назву додатка, усередині ви знайдете відомі вислови не лише акул капіталу, а й вчених, політиків та митців. Усього в базі програми близько 600 цитат. Їхня тематика таки відповідає назві додатку – в основному там йдеться про мотивацію, опанування нових знань та інше. Навіть якщо ви не займаєтесь бізнесом, думки розумних людей можуть стати в пригоді в різних ситуаціях. Завантажити програму можна з Google Play.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися