Перший смартфон без отворів лякає своєю ціною

Інноваційний мобільник випускатимуть не власними коштами Meizu – компанія запустила на Indiegogo кампанію зі збору грошей

Нещодавно Meizu показала унікальний телефон Meizu Zero, який не має жодних роз’ємів. При цьому компанія не назвала ціну такого апарата – про неї стало відомо лише зараз. Перший у світі смартфон без отворів коштуватиме $2000.

Інноваційний мобільник випускатимуть не власними коштами Meizu – компанія запустила на Indiegogo кампанію зі збору грошей на його виробництво. Учасники зможуть придбати телефон трохи дешевше. Для них версія Meizu Zero Limited Collector’s Edition буде доступна за ціною $1300. Кількість таких щасливчиків обмежена 100 заявками.

Окрім підготовки до серійного виробництва на Indiegogo Meizu продає екземпляр Exclusive Pioneering Unit. Це інженерний зразок, який компанія демонструвала під час свого анонсу. Його фірма віддає за $3000.

Усі версії унікального смартфона комплектуються бездротовою зарядкою. Exclusive Pioneering Unit вишлють покупцеві відразу після переказу всієї суми. Поставки Limited Collector’s Edition заплановані на квітень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я