Перший у світі графеновий акумулятор набирає заряд за 15 хвилин

Зараз переважна більшість електронних пристроїв використовує літієво-іонні чи літієво-полімерні акумуляторні батареї, які потребують відносно багато часу для заряджання та зношуються в процесі використання.

dongxu-g-king-battery_1

Китайська компанія Dongxu Optoelectronics випустила перший у світі графеновий акумулятор, і, можливо, ця подія може ознаменувати початок нової ери електронних пристроїв. Ємність графенового акумулятора, що отримав назву G-King, складає 4800 мАг. Представники компанії Dongxu стверджують, що батарея набирає заряд усього за 13-15 хвилин. Для порівняння: батарея вдвічі меншої ємності (наприклад, смартфона) заряджається протягом 2-3 годин. Також творці акумулятора розраховують, що він може витримати 3500 повних циклів розряджання і заряджання. Це приблизно в сім разів перевищує строк служби пересічної літій-іонної батареї.

dongxu-g-king-battery-2

Усі зазначені переваги нового акумулятора пов’язані з властивостями графену. Цей матеріал має величезний технологічний потенціал. Крім збільшення ефективності батарей у пристроях, матеріал може стати в пригоді для створення пристроїв з гнучкими екранами. Використання графену також може покращити функціональність таких компонентів електронних пристроїв, як датчики серцебиття та сканери відбитків пальців.

Акумулятор G-King показали на презентації в Пекіні, проте компанія-розробник не надала ніякої додаткової інформації стосовно його ціни та ймовірних строків появи у продажу. Однак сам факт розробки графенової батареї означає, що продукт рано чи пізно з’явиться на ринку, і це, ймовірно, докорінно змінить наше уявлення про акумулятор.

Відео з презентації:

Джерело: digitaltrends.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я