Четвер, 20 Червня, 2024

Першу програму Apple для Android зустріли в штики

Компанія Apple днями презентувала свою першу програму для Android під назвою Move to iOS, однак власники гаджетів з ОС Google відреагували негативно. Рейтинг програми в Google Play становить дві зірки з максимальних п’яти, а кількість балів на момент публікації цієї новини – 1,8.

 

Кількість людей, які оцінили перший додаток Apple для Android в одну зірку, – близько 5000. При цьому 5 зірок поставили трохи менше 1500 користувачів, а проміжні оцінки сумарно не подолали позначку в 300 голосів. Ось що пишуть користувачі в коментарях:

«Apple, ви б краще GarageBand зробили, наприклад, та інший свій придатний софт, а на iOS нормальній людині робити нічого», – пише користувач Василь TurnWhite, який поставив програмі максимальну оцінку.

«Поставив – і нічого не працює. В «Айфоні» навіть пункту такого немає – налаштування перенесення», – скаржиться Денис Васильєв, який поставив програмі одну зірку. Ілля Храпунов поставив ідентичну оцінку і лаконічно пояснив причину: «Бо я за андроїд».

Рейтинг Move to iOS через кілька годин після публікації швидко опустився до мінімального. Однак згодом пішли високі оцінки, які дозволили Apple отримати дві зірки.

Наступною в Google Play повинна з’явитися Apple Music, яка вийде вже цієї осені. Як сприймуть її власники гаджетів з Android – залишається лише гадати.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися