Субота, 9 Грудня, 2023

Philips випустила монітор, який частково LCD, а частково – E-Ink

Philips випустила монітор 24B1D5600, який має незвичний екран. Він поєднує 23,8-дюймову рідкокристалічну матрицю із 13,3-дюймовою панеллю на базі електронних чорнил. Маркетингові матеріали повідомляють, що  цей дисплей Philips «два в одному» може бути приємнішим для очей.

Більшість повсякденних завдань пропонується виконувати на частині зі стандартним LCD-дисплеєм, який має роздільну здатність 2560х1440 пікселів, частоту оновлення 75 Гц і здатність відтворювати 16,7 мільйонів кольорів.

Але якщо потрібно прочитати довгий документ або веб-сайт, наповнений текстом, її можна вивести на панель E-Ink 150 PPI з роздільною здатністю 1200×1600 пікселів.

Частина екрану з панеллю на базі електронних чорнил підключена до бічної частини екрана у окремому корпусі. ЇЇ можна нахиляти всередину до 45 градусів, щоб знайти ідеальний кут огляду. Вона також має власне підсвічування екрана, включаючи налаштування колірної температури.

Кожна із панелей LCD і E Ink використовує окреме підключення до комп’ютера та джерело живлення.

Загалом екран сумісний з комп’ютерами під керуванням Windows і macOS за принципом «підключи і працюй». Так що можна розділити робочий стіл операційної системи між двома екранами.

Для машин на базі Windows компанія Philips також пропонує програму SmartRemote, яка нібито полегшує відображення текстових файлів документів на панелі E Ink у вищій якості, включаючи екранні кнопки для масштабування та панорамування, коли документ не поміщається на екрані. Однак під час використання цієї програми документи можна лише відображати без можливості редагування.

Philips 24B1D5600 поки доступний у Китаї приблизно за 850 доларів США. Про доступність на інших ринках поки не повідомляється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися