Наступний Xiaomi Ultra буде продаватися глобально – директор компанії

Що стосується наступної моделі Ultra, чутки передбачають, що це може бути Xiaomi 13 Ultra, яка, як очікується, вийде наприкінці цього року. Апарат, схоже, буде оснащений ще не випущеним чипсетом Qualcomm 8 Gen 2.

Наразі придбати смартфон Xiaomi Ultra деінде, окрім Китаю, неможливо. Однак це зміниться із випуском наступника Xiaomi 12S Ultra. Директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь повідомив про плани продавати майбутній гаджет глобально.

Xiaomi 12S Ultra — це останній флагманський телефон від Xiaomi. Він оснащений найновішим і топовим у 2022 році чипсетом Qualcomm, Snapdragon 8+ Gen 1. Xiaomi 12S Ultra навіть вдалося перемогти iPhone 13 Pro Max в ігровому тесті.

Що стосується наступної моделі Ultra, чутки передбачають, що це може бути Xiaomi 13 Ultra, яка, як очікується, вийде наприкінці цього року. Апарат, схоже, буде оснащений ще не випущеним чипсетом Qualcomm 8 Gen 2. Цю мікросхему можуть офіційно анонсовати під час технічного саміту Qualcomm у листопаді цього року.

Серія Xiaomi 13 також буде оснащена панеллю LTPO AMOLED з роздільною здатністю QuadHD (2560×1440 пікселів), підтримуватиме дротову зарядку потужністю 100 Вт і бездротову зарядку потужністю 50 Вт. Модель Ultra, ймовірно, матиме такий же дисплей і підтримку заряджання, як і решта лінійки.

На жаль, на даний момент інших даних щодо характеристик майбутнього телефону, таких як оперативна пам’ять і ємність акумулятора, невідомо. Також таємницею залишаються ціни на Xiaomi 13 Ultra.