П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Під час інсталяції Windows можна пограти: Microsoft вбудувала гру SkiFree

Якщо вам хотілося би веселіше проводити час під час інсталяції копії Windows – Microsoft вас почула. Компанія вбудувала в процес установлення гру SkiFree, яку можна запустити під час інсталяцїі ОС. Пограти можна, чекаючи на завершення встановлення оновлень ОС.

Доступна в процесі гра є схожою на ту, яку Microsoft додала до свого браузера Edge три роки тому за посиланням Edge://surf. Остання, в свою чергу, є веселою маленькою пасхалкою, яка дуже схожа на гру SkiFree, яка була випущена як частина розважального пакету Microsoft Entertainment Pack 3 для Windows ще в 1991 році.

Можливість запустити гра з’являється як опція, якщо доступні незавершені оновлення Windows або якщо користувач відновлюєте працездатність своєї системи за допомогою резервного копіювання Windows.

Поки що точно відомо, що гра з’являється в процесі налаштування найновіших девайсів від Microsoft, Surface Laptop Studio 2 і Surface Laptop Go 3. Залишається невідомим, чи буде вона з’являтися для користувачів інших ПК на Windows під час інсталяції Windows 11.

Але якщо ви хочете зіграти в цю гру, просто запустіть браузер Edge та в його адресному рядку введіть edge://surf. Ця адреса працює навіть у телефонній версії браузера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися