П’ятниця, 24 Травня, 2024

Як отримати живі шпалери на Windows 11

Навіть дуже красива, але статична картинка на робочому столі Windows виглядає тьмяно на фоні рухомої анімації. Встановивши «живі» шпалери можна суттєво освіжити вигляд свого ноутбуку чи настільного ПК. У Windows 11 немає вбудованого способу зробити це, але є зручний додаток стороннього розробника.

Завантажте Lively Wallpaper – безкоштовний додаток із відкритим кодом – із Microsoft Store або у вигляді звичайного інсталятора з офіційного сайту https://www.rocksdanister.com/lively/.

Lively Wallpaper оснащено декількома живими шпалерами на вибір. Щоб скористатися ним, просто відкрийте програму та виберіть потрібну з бібліотеки, наприклад, Parallax.js.

Якщо ви не знайшли у бібліотеці Lively Wallpaper шпалери, які вам подобаються, ви можете встановити власні. Це може бути відеоролик чи GIF-файл. Можна навіть встановити шпалерами відео YouTube.

Щоб розпочати, відкрийте програму, а потім натисніть значок плюса (+) на лівій панелі. На наступному екрані, якщо ви хочете вибрати відео або GIF зі свого ПК, натисніть «Огляд» у розділі «Вибрати файл». Відкриється Провідник файлів. Знайдіть відео або GIF, які хочете використати, виберіть їх і натисніть «Відкрити».

Якщо ви хочете використати відео YouTube, введіть URL-адресу відео YouTube у текстовому полі «Введіть URL-адресу», а потім натисніть кнопку зі стрілкою вправо.

Незалежно від того, чи ви вибрали локальне відео або GIF, чи відео YouTube, воно з’явиться в бібліотеці програми. Натисніть кнопку «Бібліотека» (три книги) на панелі ліворуч, а потім виберіть нещодавно завантажене відео або GIF.

Стандартно вибрані шпалери застосовуються лише до одного екрана. Щоб установити живі шпалери на інших моніторах, відкрийте програму та клацніть піктограму Панелі керування (монітор) у верхньому правому куті вікна.

З’явиться панель керування програми. Стандартним методом розміщення є «Лише вибраний екран», що означає, що вибрані вами шпалери відображатимуться лише на вибраному екрані. Щоб установити фоновий малюнок на іншому екрані, виберіть його в групі «Вибрати дисплей».

Після вибору поверніться до бібліотеки програми та виберіть шпалери, які ви хочете розмістити на іншому екрані.

Ви також можете змінити спосіб розміщення вибраних шпалер. Тобто ви можете розтягнути вибрані шпалери на всі екрани або дублювати однакові шпалери на кожному екрані. Просто клацніть бульбашку біля параметра, який ви хочете використати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися