Під натиском користувачів Google пом’якшив блокування звуку у Chrome

У випуску Chrome 66 його програмісти ввели автоматичне блокування звуку на веб-сторінках. Ідея була в тому, щоб реклама не відволікала своїм звуком. Однак при цьому сайти та онлайнові ігри також втратили свій «голос».

Нещодавнє оновлення найпопулярнішого браузера планети Chrome зламало багато онлайнових ігор та сайтів тим, що позбавляло їх звуку. На профільному форумі chromium.org здійнялася хвиля незадоволення, і Google пом’якшив правила блокування звуку. Однак надовго розслабитися не вдасться.У випуску Chrome 66 його програмісти ввели автоматичне блокування звуку на веб-сторінках. Ідея була в тому, щоб реклама не відволікала своїм звуком. Однак при цьому сайти та онлайнові ігри також втратили свій «голос».

У випуску Chrome 66 його програмісти ввели автоматичне блокування звуку на веб-сторінках. Ідея була в тому, щоб реклама не відволікала своїм звуком. Однак при цьому сайти та онлайнові ігри також втратили свій «голос». «Це справді безпрецедентний момент, коли невелика команда розробників веб-браузера знищила купу культурної спадщини, яка була заснована на відкритих стандартах, – говорить програміст Бенетт Фодді. – Важко згадати щось віддалено схоже з настільки невеликим моральним обґрунтуванням».

Стикнувшись з хвилею невдоволення, у Google трохи відступили. «Ми оновили Chrome 66, в якому тимчасово видалили політику автовідтворення для аудіооб’єктів Web Audio API, – написав менеджер проекту Джон Паллет. – Ми не провели гарну роботу з дослідження впливу нової політики автовідтворення на розробників, які користуються Web Audio API».

Google не відмовляється від своєї ідеї повного блокування звуку. Пошуковий гігант лише дає більше часу, хоча про нововведення він попереджав вже багато місяців – з вересня 2017 року. Бета-версія Chrome 66 вийшла наприкінці березня 2018 року. Блокування у повному обсязі повернеться в жовтні 2018 року з виходом Chrome 70.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я