Понеділок, 4 Грудня, 2023

Лише 4 іконки: Android P показує обмежену кількість сповіщень

Свіжа версія Android 9 P змусить користувачів позбуватися деяких усталених звичок. Наприклад, щоб подивитися час, потрібно буде дивитися не в правий куток, а дещо лівіше. Так зробили для підтримки «моноброви», і через це дизайнерське рішення операційна система також показуватиме менше іконок сповіщень.

Android одночасно зможе відображати лише чотири іконки повідомлень. Якщо буде активно більше сповіщень, на екрані також буде значок «більше» у вигляді горизонтальних крапок. Кожна крапка – окрема іконка сповіщення. Розкрити такий блок можна, потягнувши його донизу.Android P

Дев’ята версія операційної системи Android вийде наприкінці цього року. Зараз Android 9 ще знаходиться на етапі бета-тестування, але вже доступний користувачам деяких смартфонів (частковий перелік можна подивитися тут). Ця операційна система несе багато позитивних змін, наприклад, з нею Android будуть ретельніше та частіше оновлювати. Однак є і негативні наслідки – Google змушує користуватися сучасними додатками навіть попри те, що старі версії можуть влаштовувати і цілком нормально працювати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися