Неділя, 16 Червня, 2024

Підкорені смартфонами: тепер справжнє «живе» полум’я

Не дивуйтеся, коли одного разу ви дмухнете на свічку, а вона і не подумає гаснути. Якщо на ній буде напис LuDela, тоді шансів нуль, адже загасити таку свічку можна тільки після введення пароля на мобільнику. Це ще одна річ, для якої смартфон став пультом дистанційного керування.

ludela-smart-candle

LuDela – це звичайна свічка, але її додатково оснастили електронікою. Увесь такий пакунок коштує $99, але змінна частина, що горить, – $7,99 за 30 годин світла. Її необхідно вставляти в корпус, оснащений батареями, сенсорами та контролером роботи.

ludela-candle

Ідея LuDela в тому, щоб підключити свічку по Bluetooth до смартфона та віддалено через додаток керувати справжнім полум’ям. Можна не лише її запалювати чи гасити, а й, наприклад, виставляти таймер чи об’єднувати кілька подібних свічок в єдину мережу. Її також можна налаштувати на відчуття присутності – коли поряд не буде людей, вона автоматично загасить себе.

Свічка LuDela є досить цікавою задумкою, але щоб спробувати її, доведеться почекати. Перші поставки плануються на початок 2017 року. Стежити за доступністю в продажу можна на офіційному сайті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися