Середа, 24 Липня, 2024

Шахраї жартують: що можна отримати замість дешевого iPhone 7

Далеко не всі пропозиції щодо продажу товарів у Мережі є чесними та вигідними. Китайська дівчина Канель Мімі розповіла про свій сумний досвід з придбання iPhone 7 через соцмережі, пише MacDigger.

Блукаючи в інтернеті, дівчина натрапила на надзвичайно вигідну пропозицію: iPhone 7 у кольорі «рожеве золото» пропонувався всього за $500. Приваблива ціна, що була суттєво нижчою за ринкову, дівчину не  збентежила. Тож вона зв’язалась з продавцем і замовила новий смартфон Apple.

cards-2
Коли нарешті посилка прибула, її вміст умить знищив усю радість від довгоочікуваної покупки. Замість очікуваної «сімки» в коробці знаходилися старий iPhone 3G, iPhone 4 та карта для колекційної гри Yu Gi Oh (аналог настільних карткових ігор Magic: The Gathering чи Hearthstone).

Іронія полягає в тому, що шахраї надіслали специфічну карту, яка зветься «Полімеризація» і здатна об’єднати двох слабких монстрів в одного сильного. Тобто шахраї жартівливо пропонували довірливій клієнтці скористатися картою і самостійно зробити iPhone 7 з двох старих.

Однак деякі користувачі запідозрили в розіграші саму дівчину, яка прикрила картою букву G, щоб жарт про «злиття» iPhone 3 та iPhone 4 читався більш явно.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися