Середа, 29 Травня, 2024

Підрахована цінність користувача смартфона: власники iPhone у 7,4 раза цінніші за юзерів Android

Новий аналіз показав, що власники iPhone витрачають на додатки набагато більше, ніж раніше вважалося. Загальновідома цифра, що «яблучники» витрачають у чотири рази більше на додатки, ніж власники Android, виявилася майже вдвічі заниженою. Власники iPhone витрачають у сім разів більше на додатки, ніж користувачі Android.

Більш точні показники стали можливими завдяки значно більшому об’єму даних, які тепер компанії повинні звітувати, щоб відповідати вимогам законодавства.

Інформацію проаналізував Хорас Дедіу з компанії Asymco, який відомий своїм ретельним детальним аналізом Apple. Він сказав, що до того, як ці дані стали доступні, він покладався на просте емпіричне правило.

«Принаймні 10 років тому я почав чути анекдоти від розробників, які створювали програми для iOS і Android, про їхню економіку. Історія полягає в тому, що вони, як правило, мали вдвічі більше користувачів Android, але доходи iPhone App Store були приблизно вдвічі вищими, ніж Google Play Store», – пише аналітик.

«З цього я вивів емпіричне правило, згідно з яким користувач iPhone був приблизно в 4 рази ціннішим за користувача Android. Половина користувачів, заплативши в 4 рази більше, означає подвійний дохід», – продовжує він.

Коли через десятиліття з’явилося набагато більше даних, Дедіу каже, що це дозволило йому отримати, на його думку, набагато точнішу цифру.

«Apple заявляє про 650 мільйонів активних користувачів App Store, а Google заявляє про 2,5 мільярда активних користувачів. Це робить глобальне співвідношення ближчим до 4x на користь Android, – пише аналітик. – Співвідношення між доходами залишається надзвичайно стабільним: у 2016 році співвідношення Apple:Google становило 29:15 (1,93), а у 2022 році – 81:42 (1,93). Таким чином, ми можемо порівняти дохід від програм цих двох платформ, поділивши глобальний дохід на глобальну кількість користувачів».

За підраунками Дедіу, цифра місячного доходу на користувача дорівнює 10,40 доларів для користувачів iPhone і 1,40 доларів для користувачів Android. І ця цифра ще не включає підписки на сервіси Apple.

«Так картина стає чіткішою. Клієнт iPhone у 7,4 рази цінніший [для розробників], ніж клієнт Android», – каже аналітик

Дедіу ще бачить великі гроші в програмах для гарнітури доповненої реальності Apple Vision Pro, яка коштує понад 3500 доларів. Він висловлює свій оптимізм щодо Vision Pro , припускаючи, що це може приносити дохід у 10 разів.

«Ідея збільшити витрати користувача з 10 доларів США на місяць на маленький скляний прямокутник у вашій долоні до, можливо, 100 доларів США на місяць для захоплюючого 360-градусного 3D-досвіду не звучить надто божевільно», – пише він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися