Підрульові перемикачі на авто стануть прозорими

Німецький виробник автомобільних компонентів Continental розробив підрульові перемикачі нового типу. Вони дозволяють управляти різними функціями за допомогою жестів.

13ec1630777128f9f671de68602770b0[1]

Система заснована на використанні 3D-камери, встановлених у панелі приладів, а також двох прозорих пластикових пелюсток за рульовим колесом. Пелюстки виконують роль сенсорних панелей, а комбінація датчика і 3D-камери відстежує рухи рук водія і перетворює їх на відповідні команди.

Технологія дозволяє за допомогою жестів управляти налаштуваннями бортового комп’ютера і навігацією, приймати або відхиляти дзвінки, запускати потрібні програми та вмикати музику. Рухи пальцем вгору-вниз по пелюстках дозволяють прокручувати різні меню, змахи вліво-вправо виконують навігацію по вкладених меню, а швидкий дотик до пелюстки діє як підтвердження вибору. Щоб прийняти вхідний дзвінок, водієві потрібно лише підняти й опустити пальці правої руки, а щоб відхилити абонента – махнути пальцями лівої руки.

Інженери Continental запевняють, що їхня система впишеться в будь-який інтер’єр. Про перспективи серійного застосування, втім, вони поки не повідомляють.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я