Понеділок, 11 Грудня, 2023

Чим ми рятуємося після завершення улюбленого серіалу

watch-tv

Чи задумувалися ви, як проходить ваш час після перегляду останньої серії улюбленого серіалу? Фахівці сервісу потокового телебачення Netflix з’ясували, що від телешоу глядачі відпочивають за допомогою фільмів. При чому вони найчастіше обирають схожі за стилем та сюжетом стрічки. Однак є також винятки.

Netflix проаналізував поведінку 86 мільйонів користувачів протягом 10 місяців – із січня по жовтень 2016 року. Майже 59% учасників дослідження, подивившись серіал до кінця, роблять перепочинок на приблизно 3 дні. У цей час більше половини з них дивляться фільми.

У більшості випадків вибраний у цей період фільм буде схожим на щойно переглянутий серіал. Наприклад, після шоу «Пуститися берега (Breaking Bad)» користувачі Netflix схильні дивитися «Кримінальне чтиво». А після «Карткового будинку» – «Безрідних звірів» про дитячий загін на війні в Африці. Останні схожі тим, що і в серіалі, і у фільмі є безкомпромісний і жорстокий лідер. У «Картковому будинку» це Френк Андервуд, який прагне до президентства за будь-яку ціну, а в «Безрідних звірах» – командир загону дітей.

Після серіалів користувачі можуть дивитися не тільки художнє кіно, а й документальне, щоб краще дізнатися, про що йшлося в серіалі. Наприклад, після шоу «Нарко» про Пабло Ескобара глядачі часто обирають «Землю картелів» про боротьбу з наркокартелями або «Наркокультуру» про війну влади Мексики з наркоторговцями.

Винятком із цієї статистики є страшні серіали. Наприклад, після шоу на кшталт «Дуже дивні справи» або «Американська історія жахів» глядачі люблять подивитися що-небудь веселе, наприклад, «Звірополіс».

Американський сервіс потокового відео на замовлення Netflix у січні 2016 року вийшов на глобальний ринок. Він також доступний і в Україні, але він не став дуже популярним, оскільки вартість місячної передплати обходиться від 8 до 12 євро. Для порівняння, аналогічний сервіс Vodafone TV дозволяє дивитися фільми за 21 гривню на місяць.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися