Будинок, який збирається гайковим ключем за добу

Китайське народне архітектурне бюро розробило проект складаного будинку, будівництво якого обійдеться його власнику в межах 10000 доларів, розповідає techcult. Але найголовніше те, що зібрати його можна за одну добу, не маючи досвіду і за допомогою одного лише шестигранного гайкового ключа.

sbornyj-domik-china_00

Усе почалося з того, що китаянка Ван подала замовлення в архітектурне бюро на монтаж прибудови до будинку її батьків, який на той час перебував у занедбаному стані. Будівельники знесли частину споруди і прибудували до того, що залишилося, житлову секцію, яка стала невеликим сучасним будинком.

sbornyj-domik-china_01

Під час зведення були використані каркасні технології, зокрема, модулі з утепленням, проведено внутрішнє і зовнішнє оздоблення, змонтовано електропроводку й сантехніку. Усі модулі з’єднуються між собою інтегрованою системою блокування за допомогою шестигранного ключа.

sbornyj-domik-china_02

Виконати монтаж будівлі під силу двом робітникам без відповідної кваліфікації. Монтаж споруди займе не більше 24 годин. Зважаючи на високі ціни на житло у китайських мегаполісах і, зокрема, в Пекіні, з урахуванням вартості і самостійної збірки будинок обійдеться власнику майже в 30 разів дешевше за звичайний проект комерційного будівництва.

sbornyj-domik-china_03

Внутрішня площа споруди становить 27,8 кв. м. Будинок складається з вітальні і кухні, має вікна і маленьку терасу на даху. Через відсутність каналізації в у районі, де розташовано будинок, споруда оснащена лише біотуалетом і душем.