Платформа Windows Mobile – уже історія?

Якщо ви збиралися купити собі телефон на базі операційної системи Microsoft, краще добре про це подумайте. Адже Windows Mobile може приєднатися до систем, які зникли з мобільного ринку. Утім, Microsoft таку можливість заперечує.

Чутки про можливу відмову від розвитку мобільної платформи Windows Mobile з’явилися після того, як голова підрозділу Windows та пристроїв Террі Маєрсон на конференції для розробників Microsoft Build сказав, що мобільна ОС не є пріоритетом для компанії. «Ще буде час, коли 4-дюймові пристрої стануть нашим фокусом. Зараз це частина, а не головна ціль, яка підштовхне інтерес розробників на наступний рік. Це важливий формфактор, але для Microsoft з Windows і для нашої платформи – це хибна мета».

Переконливості чуткам додав фінансовий звіт, який Microsoft нещодавно подала. За його даними, компанія продала за останній квартал 2,3 млн гаджетів марки Lumia. Це на 73% менше, ніж було за такий же період торік – тоді компанія відвантажила 8,6 млн телефонів. Microsoft також почала віддавати телефон Lumia 950 при купівлі Lumia 950 XL – це може бути способом очистити складські запаси при низькій популярності гаджетів.

Але, за словами Маєрсона, компанія не забуде Windows 10 Mobile. Про це йшлося у внутрішньому листі, копію якого отримали журналісти Windows Central. «Я розумію, що існує стурбованість щодо планів Microsoft на мобільному просторі. Я скажу чітко: ми націлені розвивати Windows 10 на мобільних пристроях з малими екранами та процесорами ARM. Зараз ми працюємо над новим поколінням продуктів», – пише він.

Точні плани Microsoft щодо мобільних гаджетів невідомі, але аналітики з IDC вважають, що компанія може переорієнтуватися на корпоративний сектор.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я