Субота, 24 Лютого, 2024

PlayGalaxy Link: ексклюзивний ігровий сервіс для власників смартфонів Samsung Galaxy

У Samsung планують ще одну ексклюзивну можливість для володарів телефонів Galaxy. З нею південнокорейський гігант хоче увійти на ігровий ринок. Попередньо відомо, що новий сервіс називатиметься PlayGalaxy Link

Про розробку PlayGalaxy Link стало відомо з щойно виданого компанії патенту на цю торгову марку. Його заповнили кілька тижнів тому, і він описує торгову марку так: для смартфонів, завантаження ігрового програмного забезпечення, сервіс для онлайнових ігрових турнірів, сервіс для онлайнової гри в доповненій та віртуальній реальності, сервіс для мобільних пристроїв.

Раніше у квітні Samsung домовилася з батьківською компанією популярної мобільної гри Angry Birds. Разом з Hatch, у Samsung оголосили про тримісячний безкоштовний доступ до Hatch Premium для усіх покупців Galaxy S10 5G в Кореї.

Детальнішої інформації про PlayGalaxy Link поки немає. Деякі експерти вважають, що так у Samsung хочуть створити свою версію Apple Arcade.

Apple Arcade – онлайн-сервіс розповсюдження комп’ютерних ігор за підпискою для мобільних пристроїв, настільних і портативних комп’ютерів і телевізійної приставки Apple TV. Програмний клієнт Apple Arcade забезпечує установку і регулярне оновлення ігор, і хмарне збереження ігор, завдяки чому передплатники можуть переривати ігровий процес на одному пристрої і в будь-який момент відновлювати його на іншому.

У сервісі Apple Arcade буде доступно понад 100 нових і ексклюзивних ігор. В Apple кажуть, що на інших платформах до цих ігор доступ отримати не вдасться. Всі ігри доступні офлайн — тобто грати можна буде навіть без Інтернету. І не буде ніякої реклами, додаткових покупок і збору інформації. Доступ для членів сім’ї буде безкоштовним. Поки повного списку ігор і ціни підписки немає

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися