Неділя, 14 Квітня, 2024

Windows 10 «потовстіє» до 32 гігабайтів

Ультрабюджетні планшети та ноутбуки з 32 ГБ флеш-пам’яті можуть стати «затісними» для майбутніх версій Windows. Компанія Microsoft оголосила про зміну мінімальної кофігурації комп’ютера для своєї ОС. Windows 10 «потовстішає» до 32 ГБ.

Сьогодні офіційна вимога до дискового простору складає 16 ГБ. Це давало право на існування ультрабюджетних «друкарських» машин з 32 ГБ флеш та 2 ГБ оперативної пам’яті. Однак на таких девайсах з випуском Windows 10 у Microsoft стикнулися з проблемою апдейтів через брак вільного місця. У відповідь кілька місяців тому ОС почала резервувати додатково ще 7 ГБ дискового простору для своїх оновлень.

Нині Microsoft вирішили не обмежуватися крихтами, і встановили для Windows 10 у 32 і 64-розрядних версіях мінімальний диск на 32 ГБ. Цього, на думку компанії, має вистачити на установку оновлень на недорогі пристрої.

До речі, встановлюючи Windows 10 навесні, краще витягнути USB та картки пам’яті SD. Як кажуть у Microsoft, користувачі, які почнуть встановлення May 2019 Update, не відключивши зовнішні накопичувачі, можуть отримати проблему з неправильним призначенням драйверів. У Microsoft поки що заблокували інсталяцію нової версії на таких комп’ютерах. Їхні користувачі побачать відповідне сповіщення на екрані. Наразі в компанії працюють над виправленням неправильного призначення драйверів при підключених дисках USB та картах SD. Точну дату появи відповідного патча Microsoft не називає.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися