Пляшка для вина отримала екран та Wi-Fi

Американська компанія Kuv?e розробила «розумну» пляшку для вина. Вона дозволяє розливати напій з мінімальним впливом повітря і сонячного світла. Окрім цього, вона обладнана бездротовим модулем Wi-Fi та сенсорним екраном.

«Розумна» пляшка фактично являє собою чохол для герметичних картриджів з вином. На вбудованому екрані можна побачити, яке вино на даний час знаходиться в пляшці, та ознайомитися з його історією, а також рекомендованими для нього стравами. Крім того, екран пристрою інформує, скільки залишилося вина в картриджі, і дозволяє оформити через інтернет замовлення на нову партію картриджів з вином.

Сам картридж є алюмінієвою ємністю з клапаном і об’ємом у 750 мл. За словами розробників, алюмінієвий корпус і клапан захищають вино від двох головних ворогів напою – сонячного світла і повітря. Творці гаджета кажуть, що завдяки системі картриджів вино зберігає свої властивості до 30 днів після розпаковування.

 

Kuv?e можна замовити в рамках кампанії на Indiegogo за ціною від $199. Після офіційного виходу девайс продаватиметься з $349 – у вартість входить чотири картриджі з вином. Перші покупці отримають «розумну» пляшку для вина в жовтні 2016 року.