Що нового запропонує послуга Vodafone TV

На вашому смартфоні скоро стане більше цікавих телепередач та відео. Найближчим часом оператор значно розширить контент послуги Vodafone TV – у ній, наприклад, з’явиться пізнавальний пакет і пакет для дітей.

Пізнавальний пакет включатиме науково-популярні телеканали, каталог тематичних фільмів і передач. У дитячому пакеті будуть зібрані телеканали для маленьких глядачів. Також у планах компанії – розробка мобільного та веб-порталу для охоплення всіх користувачів, зокрема, пристроїв на основі ОС Windows і випуск додатків для власників Smart TV.

Vodafone TV уже пропонує 45 телеканалів у кількох пакетах. Пакет «Ефір» передбачає онлайн-перегляд телеканалів з телепрограмою і зручними функціями перегляду, пакет «Кіно» пропонує колекції фільмів, мультфільмів, серіалів і шоу в HD-якості, а пакет «Футбол» дозволяє дивитися прямі трансляції футбольних матчів. У кожному з них можна слухати ефірні й онлайнові радіостанції. Усі пакети доступні без плати за трафік. Передплатники Vodafone TV можуть користуватися послугою на трьох пристроях без додаткової плати.

Ефірні телеканали через Vodafone TV дивляться переважно на смартфонах або планшетах – це 56% всіх підключень послуги. Опцію «Кіно» активують 25% клієнтів. Футбольний пакет вибрали 19% користувачів, але на сьогоднішній день саме цей пакет приносить найбільшу кількість нових клієнтів. Пакети «Кіно» та «Ефір» доступні абонентам за 21 грн на місяць кожен, пакет «Футбол» обійдеться в 11 грн в тиждень.

Послуга Vodafone TV працює через додаток Vodafone TV, який можна безплатно завантажити в магазинах додатків Google Play і App Store. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі. Після встановлення програми потрібно активувати послугу, відправивши SMS на короткий номер:

  • 30010 з текстом «1» для підключення пакету «Ефір»;
  • 30012 з текстом «1» для підключення пакету «Кіно»;
  • 30014 з текстом «1» для підключення пакету «Футбол».

Vodafone TV можна безплатно тестувати перші 7 днів у пакетах «Ефір» і «Кіно». За день до початку тарифікації оператор надішле вам повідомлення з нагадуванням про продовження платного періоду та інформацією, як відключити її. Детальніше про ці та інші можливості послуги можна дізнатися на сайті Vodafone Україна.

Виконавець послуги – ТОВ «Діджітал Скрінз».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я