Неділя, 23 Червня, 2024

По сто п’ятдесят на кожен Wi-Fi

Технологія, яка раніше була поширеною лише у великих містах, сьогодні поширюється надшвидкими темпами: близько 270% за останні два роки. Завдяки цьому мережі Wi-Fi стали досить поширеними, і, за даними компанії iPass, на кожні 150 жителів планети припадає одна точка доступу. А загальна їхня кількість до кінця року перевищить 47,7 млрд. Найбільшу кількість точок Wi-Fi мають французи, а за ними йдуть США та Великобританія:

Кількість точок доступу Wi-Fi у різних регіонах планети за даними iPass

За наступні чотири роки кількість таких точок зросте ще на 340 млн, і тоді на кожні 20 жителів планети припадатиме по одній. Однак дослідники зазначають, що в реальності розподілення нерівномірне. У США, наприклад, до 2018 року нараховуватиметься по одній точці доступу на кожні чотири жителя, тоді як в Африці цей параметр складе 408 жителів на один пункт Wi-Fi.

Найбільше покриття сьогодні має Європа із показником у майже 45 млн точок доступу. Однак до 2018 року його перевищить Азія.

На відміну від мобільних мереж, які контролюються крупними операторами, точки Wi-Fi працюють під управлінням маленьких гравців. Близько 50% з усіх комерційних мереж Wi-Fi керуються брендами, які не заробляють основні гроші на телекомунікаціях. Це, наприклад, кафе, готелі, роздрібні магазини тощо.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися