Вівторок, 21 Травня, 2024

Подружжя з Києва отримало строк за зйомки для PornHub

Безробітне подружжя з Києва вирішило підзаробити, створивши аккаунт на сайті PornHub та заливаючи туди відео свого інтимного життя. За 2020 рік подружжя зняло та залило на сайт 6 роликів. При цьому підприємлива пара навіть встигла зняти одне відео на пляжі «Африка» на Оболоні.

Подружжя з Києва отримало строк за зйомки для PornHub

Судячи з даних Реєстру судових рішень, як на безробітних пара доволі небідна. Вони мають ноутбуки MacBook Air та Lenovo IdeaPad S540-141WL, iPhone, екшин камеру «GoPRO 7 BLACK» та трохи флешок і дисків.

На жаль, у судовій справі не розголошується, яким чином на таких небезпечних для суспільства бандитів вийшла наша поліція. Проте у документах фігурують 7 банківських карток. Тож не здивуюсь, якщо «злочинці» отримували перекази з PornHub прямо на свої іменні картки, аж поки це не помітив банк і не сповістив поліцію.

За свої злочини перед суспільством та мораллю подружжю спершу дали 3 роки ув’язнення. Проте зважаючи на чистосердечне розкаяння, суд скасував цей вирок, замінивши його на 1 рік умовно та сплату процесуальних витрат у розмірі 4 413 грн.

«Акторам» навіть повернули усе їх обладнання.

Дмитро Костюк
Дмитро Костюк
Головний редактор TechToday. Працює в телеком-журналістиці з 2006 року.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися