Популярність смартфонів з великими екранами невпинно зростає

Аналітики констатують, що зростання світового ринку смартфонів сповільнюється, але в окремих його сегментах чітко простежується зворотна тенденція. За оцінками фахівців компанії IC Insights, у 2015 році продажі мобільних пристроїв з діагоналлю екрана від 5-дюймів і вище збільшаться на 66%, і ця тенденція збережеться ще в найближчі кілька років.

Усього ж на ринок буде поставлено близько 252 млн смартфонів великої діагоналі. Експерти додають, що популярність фаблетів (планшетофонів) вдарила по продажах планшетів. Попит на них виросте всього на кілька відсотків порівняно з минулим роком, у штучному вираженні це близько 238 млн пристроїв. Як і слід було очікувати, найбільше постраждав сегмент компактних «таблеток» з діагоналлю екрана 7-8,9 дюймів.

Продажі планшетів позначені синьою лінією, а фаблетів (від 5 дюймів та вище) – червоною

За даними IC Insights, частка фаблетів складе 17% від сукупних поставок смартфонів у світі. Наступного року цей показник збільшиться до 21% і подолає 30% рубіж ще до кінця 2018 року, коли продажі мобільних пристроїв досягнуть позначки в 2 млрд штук.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я