Як вибрати телефон для дитини

Якби семеро козенят могли зателефонувати своїй мамі, вони б не потрапили в халепу, впустивши вовка в дім. Якби Гензель і Гретель мали можливість скористатися GPS-навігатором, їм би не довелося розкидати хлібні крихти. Якби Дядько Федір тримав зв’язок з батьками, він би зберіг їм значну кількість нервових клітин. Навіть найбільш консервативним батькам час погодитися з тим, що від мобільного телефона в руках дитини набагато більше користі, ніж шкоди. З моменту, коли дитина йде в перший клас і стає більш самостійною, телефон їй просто необхідний. Але який саме? Написана експертами Sunny7 стаття допоможе розібратися, на що варто звернути увагу при виборі мобільного телефона для дитини.

1. Вартість

Будь-яка апаратура в руках дітей зазнає чималих ризиків і випробувань. Тому не варто першим телефоном обирати «флагман» – почекайте, поки малюк підросте і навчиться правильно користуватися телефоном. Врахуйте і те, що з великою ймовірністю вже через рік вимоги дитини до мобільника поміняються, і вона захоче новий.

«При виборі гаджета для дитини краще зупинитися на бюджетних варіантах: існують пристрої, які поєднують у собі гідну функціональність і приємну вартість, – коментує директор представництва Fly Україна Андрій Шевчук. — Звертайте увагу на компактні моделі, при покупці обов’язково враховуйте думку вашої дитини».

2. Міцність

Не варто розраховувати на бережливе ставлення дитини до телефона. Якщо не хочете через місяць виявити подряпаний та побитий пристрій, при покупці зверніть увагу на стійкість апарата до механічних пошкоджень. Плюсом буде наявність скла Gorilla Glass і міцного корпусу. Водонепроникність і ударостійкість також не будуть зайвими.

До пристрою відразу ж підберіть відповідний захисний чохол, причому не «бампер», а більш надійний, типу «книжка» або «фліп».

3. Батарея

Якщо існує можливість того, що акумулятор сяде в найбільш невідповідний момент, то він обов’язково це зробить. Ємність батареї – дуже важлива характеристика, оскільки поки дитина не звикне систематично заряджати телефон, вона може раптово залишитися без зв’язку. Привчіть дитину носити в рюкзаку зарядний пристрій або навіть придбайте компактний зовнішній акумулятор, який допоможе в критичній ситуації, коли заряду немає, а подзвонити дуже потрібно.

4. Функціональність

Тут усе залежить від віку і потреб дитини. Насамперед пристрій повинен бути простим і зрозумілим, а головне – він повинен вижити в руках невгамовного чада. Купіть простий кнопковий телефон з основними, найбільш необхідними функціями, такими як дзвінки та SMS, будильник, камера.

Для дітей трохи старшого віку кориснішим буде смартфон, який використовуватиметься як повнофункціональна консоль для ігор, музики, відео, фото та зберігання даних. Зверніть увагу на лінійки «дитячих» смартфонів від відомих виробників: функціональний перекіс у цьому класі зміщений у бік розваг. Такі смартфони відповідають усім потребам юних користувачів, але при цьому по кишені їхнім батькам.

5. Послуги мобільних операторів

МТС надає послугу типу «маячок», яка допомагає визначити місцезнаходження дитини за умови, що її телефон увімкнено і вона знаходиться в зоні доступу. Ще одна корисна можливість – послуга, яка дозволяє дитині зв’язатися з вами, навіть якщо у неї закінчилися гроші на рахунку. Набравши певний код на телефоні, малюк відправить вам прохання передзвонити або поповнити рахунок.

6. Програми батьківського контролю

Вони дозволяють обмежувати можливості смартфона в руках дитини. Додаток Батьківський контроль – PlayPad – дає можливість обмежувати час використання телефона, а також встановлювати обмеження на окремі програми або категорії програм. Ще одна корисна можливість програми – відстеження місцезнаходження дитини.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я