Субота, 24 Лютого, 2024

Пошук для iOS став анонімним та більш досконалим

Після браузера Chrome корпорація Google оновила однойменний фірмовий додаток для iOS, інтегрувавши в нього можливість пошуку в режимі інкогніто, повідомляє 9to5Mac. У цьому режимі пошук через додаток Google здійснюється без збереження історії.

Інше важливе нововведення – покращений пошук по відеохостингу YouTube. Розробники Google відзначають покращену сумісність з мобільною операційною системою iOS, підвищення продуктивності і зниження «вильотів» і «зависань» додатка майже на 50%.

google-app-ios-19
Для переходу в режим інкогніто досить перейти в «Налаштування» та вибрати пункт «Перейти в режим інкогніто».

Інтерфейс додатка відразу змінить тему оформлення зі світлої  на темну (так само, як це відбувається у Chrome і месенджері Allo). Картки Google Now автоматично зникнуть, а вся історія запитів більше не зберігатиметься в пам’яті облікового запису і додатка.

В оновленій мобільній версії пошукового додатка Google тепер використовується і сканер відбитків пальців Touch ID. Таким чином розробники обмежили можливість відключення режиму без введення пароля.

Також безпосередньо в пошуковий додаток Google інтегровано плеєр для відтворення роликів YouTube. Раніше було потрібно відкривати відео через окремий додаток YouTube.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися