Середа, 22 Травня, 2024

Пошук Google перестане показувати деякі картинки: замість зображення буде розмита пляма

Пошук Google незабаром почне розмивати відверті зображення за замовчуванням. Ця функція призначена для того, щоб запобігти користувачам випадкову зустріч із вмістом. Оголошення про цю функцію було зроблено в День безпечного інтернету.

Фірма з Маунтін-В’ю опублікувала допис у своєму блозі, щоб обговорити, як вона забезпечує безпеку своїх користувачів в інтернеті. У цій публікації Google згадує про зміни в функції SafeSearch.

Безпечний пошук – це інструмент у Пошуку Google, який допомагає фільтрувати відвертий вміст із результатів пошуку. Цей вміст включає такі речі, як кров, насильство та порнографія.

Google заявляє, що в «найближчі тижні» розширить функцію SafeSearch, щоб розмити будь-який відвертий контент, який може з’явитися у ваших результатах пошуку. Ця нова функція буде стандартним налаштуванням незалежно від того, увімкнено Безпечний пошук чи ні.

За словами технічного гіганта, мета цієї зміни полягає в тому, щоб користувачі випадково не зіткнулися з відвертими матеріалами.

Тим, хто не хоче, щоб відверті зображення були розмитими в результатах, не хвилюйтеся. У Google кажуть, що користувачі зможуть змінити налаштування в будь-який момент.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися