П’ятниця, 19 Липня, 2024

Пошук Google потішить тих, хто любить писати, а не дзвонити

Google приготувала цікаву можливість для користувачів пошуку та організацій, пише androidinsider.ru. Незабаром прямо з пошуку Google користувачі матимуть змогу відправити повідомлення до організацій, які відображаються в результатах пошуку. Наприклад, необхідно забронювати столик у закладі або уточнити будь-яку інформацію, можна буде просто знайти картку закладу в пошуку Google і однією кнопкою надіслати повідомлення.
google_mob_search_003

Натискання на нову кнопку в пошуку переведе користувача в стандартний додаток для відправки текстових повідомлень на смартфоні. Повідомлення вже міститиме якийсь текст на зразок: «Мене цікавить бронювання. Будь ласка, напишіть мені відповідь для уточнення інформації». Усе, що потрібно буде організаціям, – це додати трохи інформації в картку своєї компанії в платформі Google AdWords.

Для чого це потрібно і чому не можна просто зателефонувати? Згідно з даними Google, 65% споживачів воліли б спілкуватися з організаціями за допомогою тексту. Особливо серед молоді спілкування за допомогою тексту давно витіснило голосові дзвінки. Люди відчувають себе комфортніше, коли їм не потрібно спілкуватися голосом. Крім того, листування можна зберегти і завжди звернутися до нього.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися