Магазин додатків Vodafone Market пропонує виграти смартфон, екшн-камеру або ігрову приставку

Vodafone пропонує подарунки за підключення послуги Vodafone Market, яка надає безлімітний доступ до ігор і додатків. Якщо активувати послугу Vodafone Market з 15 березня по 12 квітня 2017 року, можна стати власником одного з трьох смартфонів Samsung Galaxy S7 або Sony Experia Z5, двох ігрових приставок Sony PlayStation 4 або екшн-камери GoPro Hero4.

Послуга Vodafone Market надає безлімітний доступ до ігор і додатків. На сайті послуги Vodafone Market абонентам доступний широкий каталог топових преміальних ігор і додатків на будь-який смак для різних платформ – Android, JAVA, Symbian, – які можна завантажувати в необмеженій кількості. Усі Android-ігри та додатки мають рейтинг не нижче 4 балів з 5 максимально можливих у Google Play, серед яких Talking Hank, Hitman Sniper, Lara Croft: Guardian of Light, Parking Frenzy 2, Cookie Crush Match 3, Angry Birds Space.

Для участі в акції потрібно підключити послугу протягом акційного періоду, завантажити хоча б 3 додатки з Vodafone Market та залишатись користувачем послуги до кінця акції. Претенденти на подарунок будуть визначені після закінчення акції випадковою комп’ютерною вибіркою за допомогою сайту https://www.random.org/.

Детальні умови акції – на сторінці Vodafone Market.