Понеділок, 15 Квітня, 2024

Кіберспорт став офіційним в Україні

Любителі комп’ютерних ігор уже не просиджують час перед комп’ютером, а займаються спортом. Кіберспорт став офіційним видом спорту в Україні, повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков у своєму Facebook.

За словами чиновника, в Україні висока культура кіберспорту і сильні гравці. Наші команди регулярно перемагають на різних турнірах по всьому світу. Ця індустрія вже давно перетворилася на справжній бізнес, який приносить багато користі і можливостей як локального, так і світового масштабу.

Чиновник сподівається, що кіберспорт в Україні став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки країни. Проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни і відкривати нові можливості та перспективи.

Залишається питання чому кіберспорт вважають одним видом спорту. Адже це швидше форма спортивного змагання, яка використовує комп’ютерні ігри. Кіберспорт ділиться на види, які називають дисциплінами і які представляють собою різні комп’ютерні ігри. Наприклад, футбол, баскетбол, волейбол використовують м’яч та ігрове поле, однак це різні види спорту.

Призові фонди кіберспортивних турнірів сьогодні можуть досягати декількох мільйонів доларів США. Найбільш відомий турнір The International по грі Dota 2, який кілька разів бив рекорди виплат. В 2017 було розіграно $25 млн, в 2018 – $26 млн, а в 2019 – рекордні $34 млн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися