Пошуковик Bing уже не тільки шукає зображення – він їх створює

Сервіс Bing Image Creator — програма на основі штучного інтелекту, яка може перетворювати ваші слова на зображення.

Функція пошуку зображень в пошуковику Bing переходить на новий рівень. Навіть якщо пошуковик не знайде потрібної картинки, він зможе її створити за допомогою штучного інтелекту. Сервіс уже доступний користувачам і підтримує підказки англійською мовою. Microsoft обіцяє додати більше мов згодом.

Сервіс Bing Image Creator — програма на основі штучного інтелекту, яка може перетворювати ваші слова на зображення.

Створення тексту в зображення – не нова концепція. Зараз в інтернеті доступно кілька генераторів зображень на базі штучного інтелекту. Однак Bing лише зараз отримав цю функцію завдяки інвестиціям Microsoft у штучний інтелект ChatGPT від OpenAI. Ця фірма  також відома своєю власною нейронною мережею під назвою DALL.E, яка генерує зображення з текстових підказок. Microsoft каже, що його версія базується на розширеній версії моделі DALL.E.

Bing Image Creator працює так само, як DALL.E. Ви вводите опис зображення, яке потрібно створити штучному інтелекту, і потрібно кілька секунд, щоб отримати чотири варіанти.

«Вводячи опис зображення, надаючи додатковий контекст, як-от місцезнаходження чи діяльність, і вибираючи художній стиль, Image Creator створить зображення з вашої власної уяви», — каже Microsoft.

Однак у Bing Image Creator є деякі обмеження. Наприклад, він може не генерувати зображення на основі знаменитостей або інших громадських діячів і організацій.

«Щоб обмежити потенційне зловживання Image Creator, ми працюємо разом із нашим партнером OpenAI, який розробив DALL?E, щоб надати досвід, який заохочує відповідальне використання Image Creator. Ми переконалися, що засоби захисту OpenAI, а також додаткові засоби захисту, включені в Image Creator», — пояснює Microsoft.

Якщо ви хочете випробувати новий інструмент для створення зображень Bing, ви можете перейти на bing.com/create з будь-якого браузера. Крім того, якщо ви зареєстровані в новій оглядовій версії Bing, сервіс Bing Image Creator буде повністю інтегровано з Bing Chat у творчому режимі. Microsoft також інтегрує його в браузер Edge. Ви можете просто натиснути піктограму Bing Image Creator на бічній панелі браузера, щоб почати генерувати зображення за допомогою штучного інтелекту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я