Вас будуть краще чути під час дзвінка: iPhone отримали функцію Voice Isolation

Ізоляція голосу – це функція, яка вже деякий час була доступна для дзвінків VoIP (голос через інтернет-протокол), які здійснюються через такі програми, як WhatsApp. Але Apple каже, що цей інструмент нарешті з’явиться в iOS 16.4

Наступний патч програмного забезпечення Apple, iOS 16.4, схоже, запровадить більш відчутні покращення способів, якими ваш iPhone обробляє дзвінки. Серед функцій, які з’являться разом з iOS 16.4, є Voice Isolation – інструмент, який блокує навколишній шум під час телефонних розмов. Іншими словами, незабаром ви зможете краще чути людину, з якою розмовляєте по телефону, і вона також зможе краще чути вас.

Ізоляція голосу – це функція, яка вже деякий час була доступна для дзвінків VoIP (голос через інтернет-протокол), які здійснюються через такі програми, як WhatsApp. Але Apple каже, що цей інструмент нарешті з’явиться в iOS 16.4, щоб розпочати розгортання «пізніше цієї весни» (іншими словами, десь між березнем і червнем 2023 року).

Apple також підтвердила, що Voice Isolation буде сумісна з кожною моделлю iPhone, випущеною разом із iPhone SE (2020) або після нього.

Інші функції, які, як очікується, з’являться з iOS 16.4, включають push-повідомлення для веб-додатків, безліч нових емодзі, покращену програму Podcasts і виправлення помилок для Apple HomeKit.

Після появи iOS 16.4 голосову ізоляцію можна активувати, провівши вниз у верхньому правому куті екрана, щоб отримати доступ до Центру керування, а потім – торкнувшись «Режим мікрофона» та «Ізоляція голосу». Функція залишатиметься активною для майбутніх дзвінків, тому вам не потрібно буде щоразу повторювати описаний вище процес її активації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я