Постріли GPS зупинять швидкісні погоні

Скоро дорожнім поліцейським не потрібно буде влаштовувати швидкісні перегони з порушниками-втікачами, при яких на небезпеку наражаються інші водії. Охоронцям порядку достатньо буде вистрілити в автомобіль зі спеціальної GPS-гвинтівки, після чого вони зможуть дізнатися, де живе водій-лихач, та приїхати до нього додому, щоб оштрафувати.

Як апаратне обладнання буде використовуватися комплекс StarChase, що має два стволи калібром 4,5 дюйма, заряджених «кулями» з датчиком GPS. Вони будуть виштовхуватися за допомогою стисненого повітря, а кріпитися до автомобіля порушника – за допомогою дуже міцного клею.

Після прикріплення до авто втікача поліцейським потрібно від 3 до 5 секунд, щоб почати приймати координати. При цьому вони відстають та зупиняють небезпечну для учасників дорожнього руху погоню. Порушники побачать, що правоохоронці перестали їх переслідувати, і також зменшать швидкість.

Ціна такої GPS-гвинтівки становить $5 тис. для одного автомобіля. Його вже використовують понад 15 відділів дорожньої поліції США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я