Понеділок, 24 Червня, 2024

«Смарт Офіс» надасть бізнесу безліміт

Лінійка тарифів “Смартфон” стала дуже популярною у МТС, і оператор вирішив запропонувати такі ж привабливі умови своїм корпоративним клієнтам. Нова лінійка «Смарт Офіс» також не робить різниці між голосовим зв’язком та пересиланням даних і надає бізнес-абонентам безлімітний обсяг цих послуг.

Залежно від потреби бізнес-клієнти можуть вибрати один із шести варіантів:

  • «Смарт Офіс 20» – тариф пропонує безлімітні розмови всередині корпорації й безлімітний інтернет, вартість дзвінків по мережі МТС – 0,10 грн/хв, дзвінки на інші мережі України коштують 0,60 грн/хв. Щомісячний платіж  – 20 грн.
  • «Смарт Офіс 40» – крім безлімітів по корпорації та на мобільний інтернет, цей тариф пропонує ще й безліміт на дзвінки по мережі МТС. Дзвінки на інші мережі України обійдуться по 0,50 грн/хв. Щомісячний платіж – 40 грн.
  • «Смарт Офіс 60» – безліміт на дзвінки всередині корпорації, по мережі МТС, безліміт на мобільний інтернет. Пакет із 60 хвилин на місяць для дзвінків на інші мобільні мережі України. Дзвінки понад пакету – 0,50 грн/хв. Щомісячний платіж  – 60 грн.
  • «Смарт Офіс 100» – безліміт на дзвінки всередині корпорації, по мережі МТС, безліміт на мобільний інтернет. Пакет з 250 хвилин на місяць для дзвінків на інші мобільні мережі України. Дзвінки понад пакету – 0,45 грн/хв. Щомісячний платіж  – 100 грн.
  • «Смарт Офіс 160» – безліміт на дзвінки всередині корпорації, по мережі МТС, безліміт на мобільний інтернет. Пакет з 400 хвилин та 400 SMS на місяць на інші мобільні мережі України. Дзвінки понад пакету – 0,40 грн/хв. Щомісячний платіж  – 160 грн.
  • «Смарт Офіс 220» – безліміт на дзвінки всередині корпорації, по мережі МТС, безліміт на мобільний інтернет. Пакет з 500 хвилин та 500 SMS на місяць на інші мобільні мережі України. Дзвінки понад пакету – 0,35 грн/хв. Щомісячний платіж  – 220 грн.

Тарифи «Смарт Офіс» також мають спеціальну тарифікацію дзвінків за кордон  – від 1 грн/хв. У всіх тарифах (крім базового «Смарт Офіс 20»), вартість дзвінків до США, Канади, Ізраїлю, Індії, Китаю, Європи та Росії  –  1 грн/хв, до інших країн  – 5 грн/хв.

Крім цього, тарифи «Смарт Офіс 160» та «Смарт Офіс 200» містять по 25 і 50 пакетних хвилин для дзвінків за кордон відповідно.

Детальну інформацію про тарифи лінійки «Смарт Офіс» можна отримати за номером 111 (безкоштовно, з мобільних номерів МТС в Україні) або на сайті МТС у розділі «Корпоративним клієнтам».

Фото: etherspeak.com

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися