П’ятниця, 12 Липня, 2024

Гравці дізнались повну назву The Elder Scrolls VI

Фанати серії «Старовинних сувоїв» угледіли в заяві на реєстрацію нового товарного знака підказку до назви недавно анонсованої The Elder Scrolls VI.The Elder Scrolls VI

ZeniMax – компанія-власник студії Bethesda з якої вийшла вся серія The Elder Scrolls, Fallout і деякі інші гейм-шедеври, – зареєструвала торговий знак з назвою Redfall. Заявку на реєстрацію помітили користувачі Реддіт і тут же вибудували версію її походження: якщо взяти перші три букви Редгардів (раса світу Старовинних сувоїв) і останні букви Даггерфоллу (одного з міст), то, власне, вийде Redfall.

Твердження підкріплюють трейлером The Elder Scrolls VI, в якому показано гірську місцевість, імовірно на північному заході Тамріеля. Отже, нова частина Сувоїв буде присвячена або Даггерфоллу, або Хаммерфеллу – провінції Редгардів.

Існує і друга теорія, побудована на квесті «Останні ліки» зі Скайриму. Під час квесту герой дізнається про хворобу, яку Даедра Періайт поширював серед бретонських сіл. Такий собі NamelessFaraam вважає, що в основу сюжету може лягти саме Періайт і поширювана ним чума, з якою і буде пов’язана назва The Elder Scrolls VI: Redfall.

Утім, як відомо, назва гри і конкретної її частини реєструється окремо, тому Redfall може взагалі не відноситися до The Elder Scrolls і виявитися черговим доповненням до того ж Фоллауту. Відтак неможливо точно сказати, що саме реєстрували ZeniMax.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися