Субота, 20 Квітня, 2024

Правила вибору навушників

«Гарні» навушники — поняття глибоко індивідуальне. Покладатися на думку інших у цьому питанні можна лише тоді, якщо ваші смаки й запити абсолютно збігаються. Краще орієнтуватися на власні потреби та вподобання, тому перше правило вибору — розібратись у різновидах і технічних характеристиках цього аксесуара. І вже тоді, зі знанням справи, обирати «свою» модель https://auchan.ua/naushniki/— тут, в магазині «АШАН».

Навушники категорії light

До «полегшених» моделей навушників належать два різновиди:

  • крапельки (вкладки);
  • вакуумні (затички).

Такі аксесуари легкі, компактні, їх зручно завжди носити з собою. Якість відтворення аудіо в цих моделях залежить від виробника, проте професійного звуку від них очікувати не варто. Особливо це стосується навушників-крапель. Вони мають стандартний розмір, через це не всім підходять, часто випадають з вушної раковини. До того ж розміщуються далеко від вушного каналу, як наслідок — пропускають багато зайвих звуків ззовні.

Вакуумні навушники завдяки силіконовим накладкам надійно фіксуються у вусі. На відміну від попередньої моделі, розміщуються вони безпосередньо у вушному каналі, що позитивно позначається на якості звуку.

Навушники для вимогливих слухачів і професіоналів

За глибоке, насичене й об’ємне звучання відповідають навушники:

  • накладні;
  • моніторні.

Накладні моделі мають більшу мембрану, ніж вкладки й затички, тому гучність звуку в них сильніша. На якість відтворення аудіо впливає і форма навушників — вони повністю закривають вушну раковину, що перешкоджає потраплянню сторонніх звуків. Тримаються завдяки спеціальним кріпленням безпосередньо за вуха або фіксуються обідком на голові.

Моніторні навушники створені для професіоналів, які працюють зі звуком, і для професійних любителів якісного аудіо. Це великі чаші з амбушурами по периметру, що забезпечують відмінну звукоізоляцію. Через цей кордон не пройде жоден сторонній звук. Та й «начинка» в них відповідає високому рівню.

На які цифри орієнтуватися при виборі навушників

При виборі аксесуара для прослуховування музики, перегляду фільмів, спілкування, відеоігор, роботи з аудіодоріжками важливими є такі показники:

  • Частотний діапазон — 20–2000 Гц: тут головне, щоб цифри були у вказаних межах, адже саме в цьому інтервалі людина здатна чути звуки.
  • Опір — 32–100 Ом: чим нижче цифра, тим гучніше звук.
  • Чутливість — 20–120 дБ: чим менша цифра, тим більше енергії пристрою задіюється при збільшенні гучності.
  • Потужність — 1–500 мВт: для смартфона чи планшета цей показник не важливий, а от якщо ви плануєте підключати аксесуар до потужної техніки, то чим вища ця цифра, тим краще.
  • Коефіцієнт викривлення звуку — 1–10 %: якщо частотний діапазон низький, то коефіцієнт викривлення, навпаки, може досягати високих значень, а для високочастотних моделей цей показник дорівнюватиме 1.

Останнє правило вибору — послухати. Ваші індивідуальні вподобання часом можуть не вписуватися в жодні цифрові інтервали.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися